среда, 6 февраля 2013 г.

Fulbright Faculty Development Program Competition


Триває прийом заявок на черговий щорічний конкурс за Програмою імені Фулбрайта
 для молодих викладачів та дослідників/Fulbright Faculty Development Program

Кінцевий термін подання заявок - 31 березня 2013

Шановні колеги,

Нагадуємо Вам про те, що до 31 березня 2013 р. триває прийом заявок на черговий щорічний конкурс за Програмою імені Фулбрайта для молодих викладачів та дослідників/Fulbright Faculty Development Program.

Програма пропонує можливість проведення досліджень в університетах США впродовж одного академічного року. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

Детальна інформація та анкета на сайті: http://fulbright.org.ua.

Аби увиразнити уявлення про Програму, радимо переглянути відгуки учасників минулих років, що розміщені на сторінкахФулбрайтівських Щорічників та на Fulbright Ukraine у Facebook. Також пропонуємо ознайомитись з описами наукових проектів цьогорічних стипендіатів, які викладено у Фулбрайтівському віснику 2012/13 .

Комментариев нет:

Отправить комментарий