вторник, 15 апреля 2014 г.

Танцюємо по-американськи

10 квітня 2014 р. в інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку"  був проведений вечір американських танців «Танцюємо по-американськи». Учасниками заходу були члени англійського розмовного клубу «Діалог», учасники проекту бібліотеки «English for beginners» та користувачі бібліотеки.
Відкрили захід учасники народного дитячого танцювального ансамблю «Джерельце» Миколаївського міського палацу творчості учнів (керівник  Ганна Макарова), які познайомили  гостей заходу з історією кантрі-стилю та станцювали ковбойський танець.
Продовжив захід викладач кафедри хореографії Миколаївського коледжу культури і мистецтв Олександр Капустін, який ввів усіх присутніх у неповторний танцювальний стиль дзажу та провів чудовий майстер-клас.  
  Далі естафету перейняли керівники школи сальси "Salsa Club Nikolaev" Ольга та Сергій Тищенки, які розповіли про історію, основні стилі та елементи одного з найпопулярніших нині танців – сальси, а потім всі охочі взяли участь у розучуванні його основних танцювальних рухів.

Також до уваги присутніх була запропонована вікторина "Що ти знаєш про танец?".Комментариев нет:

Отправить комментарий