вторник, 16 мая 2017 г.

Перегляд та обговорення документального фільму "Мир"

#EuropeanWeek

16 травня 2017 р. у рамках відзначення Днів Європи в Україні у Центрі Європейської інформації відбувся перегляд та обговорення документального фільму «Мир». «Мир» - це 20-хвилинна стрічка, що була створена за ініціативою громадської організації “Південь” та Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини "Docudays UA".
Учасники перегляду, а ними були активні відвідувачі центру, дізналися про життя Мирослава Гая, який п'ять місяців був у самообороні київського Майдану, два місяці в Національній гвардії, а потім перебував у ротації. До того ж у Києві Мирослав заснував волонтерський фонд і кожен другий тиждень возить в зону АТО харчі, форму, прилади нічного бачення та інші необхідні військовим речі. А між поїздками в АТО він - професійний актор та викладач акторської майстерності, постановник танців на телеканалі СТБ у проекті «Танцюють всі».
Реакція глядачів була дуже емоційною. Багатьом було важко говорити, а хтось відмовився висловлюватися зовсім. Стало зрозуміло, що зображені події так чи інакше торкнулися кожного і є досі болючими, хоча минуло три роки. На завершення зустрічі учасники дійшли висновку, що мир надзвичайно важливий для всього світу, і нашої крани, зокрема. Кожен з нас, гідно виконуючи свою справу, може внести посильний вклад у його наближення.

Комментариев нет:

Отправить комментарий