среда, 17 мая 2017 г.

Перегляд і обговорення фільму "Південний кордон"

#EuropeanWeek

17 травня у рамках відзначення Днів Європи в Україні у Центрі міжнародного партнерства відбувся перегляд та обговорення документального фільму «Південний кордон».
«Південний кордон» – це 14-хвилинна стрічка, що була створена за ініціативою Херсонського обласного Фонду милосердя та здоров’я та Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини «Docudays UA». Фінансову підтримку у створені фільму надавали Міжнародний Фонд «Відродження» та Міжнародний Фонд Ч.С.Мотта.
Фільм висвітлює події, що відбувалися на Сході країни у 2015 р. Із перших днів російської агресії по всій Україні волонтери та громадські активісти почали  рух за відродження армії. Вони збирали кошти, продукти та речі, щоб забезпечити військових усім необхідним.
На Півдні України у Херсонській області ситуація була дуже напруженою через загрозу вторгнення росіян із Криму. Херсонський Центр допомоги військовим об’єднав багато активістів, які наполегливо й невтомно працюють заради перемоги. Автори фільму вирушають в мандрівку та везуть військовим, які бережуть південний кордон країни, всю необхідну гуманітарну допомогу.
  Глядачі дійшли висновку, що охорона територіальної цілісності нашої країни є гарантією миру та безпеки і важливу роль у цьому відіграють волонтери.


Комментариев нет:

Отправить комментарий